serwis GSM

 Start / serwis GSM
serwis GSM Wrocław Tele-Fony

Świadczymy usługi naprawcze które obejmują telefony komórkowe, tablety, nawigacje. Procedura naprawy rozpoczyna się od diagnozy i wyceny kosztów. W większości przypadków wyceniamy naprawę bezpłatnie podczas pierwszej rozmowy z klientem na miejscu. Podzespoły, części zamiennych posiadamy na miejscu, dzięki temu czas naprawy zostaje ograniczony do minimum.


Co robimy:
- Naprawy sprzętowa:
- wymiana lcd,
- wymiana dotyków,
- wymiana szybek ,
- wymiany złącz ładowania,
- wymiana głośników, mikrofonów, buzerów;
- wymiana wszelkich układów;
- naprawa telefonów po zalaniu (bardzo wysoka skuteczność);

Naprawy oprogramowania
- zmiana softow;
- naprawa bootloadera;
- upgrade oprogramowania;
- resety hasła bez utraty danych;
- odzysk danych z telefonow zablokowanych.

Blockady operatora
- sciaganie blokad simlock;
- reset licznika zapisanych kodów;  • Serwis GSM

  • Profesjonalny serwis GSM we Wrocławiu.

  • Fachowa obsługa

  • Bo to zadowolony klient jest dla nas najważniejszy.
  • Usługi GSM

  • Profesjonalne usługi GSM.Jeśli masz problem ze swoją komórka, nie działa lub jest niesprawna technicznie, może chcesz zmienić jej wygląd lub ją po prostu sprzedać albo zamienić na inną to nie mogleś (-aś) lepiej trafić. Spełnimy Twoje oczekiwania i gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych usług.

Naszym mottem jest nie ma rzeczy niemożliwych" i trzymając sie go sprawimy, ze Twoja komórka bedzie działała jak nowa. Podejmiemy się każdej naprawy. Jeśli jakiś serwis odprawił Cię z kwitkiem, nie załamuj sie, u nas zasięgniesz rzetelnej 
i fachowej porady. W naszych rękach Twój telefon znowu zacznie działać.

Posiadamy sprzęt najwyższej klasy do obsługi Twojego telefonu. Poradzimy sobie z większością modeli obecnych na rynku. Zapraszamy.

Jeśli prowadzisz serwis GSM i masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić zapraszamy do nas. Oferujemy współpracę wszystkim komisom 
i serwisom GSM. Z nami Twoje problemy przestaną być problemami. Sprawdz nas!Specjalizujemy się w serwisowaniu sprzętu GSM wszystkich dostępnych producentów. 

Zajmujemy się obsługa urz adzeń mobilnych wszystkich producentów. Przeprowadzamy naprawy usterek programowych i mechanicznych. W większości przypadków wyceniamy koszty naprawy podczas pierwszej rozmowy z klientem. Czas naprawy ustalany jest indywidualnie.


 

Profesjonalny serwis GSM we Wrocławiu

Jesteśmy firmą, która od 9 lat zajmuje się serwisem telefonów komórkowych. Od zawsze najważniejszy dla nas jest dobro klienta i jego końcowe zadowolenie. Z pieczołowitością przykładamy się do każdego przypadku, nie ma dla nas usterki, która by nas odstraszyła, dzięki czemu wciąż pogłębiamy swoją wiedzę. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym  jesteśmy wstanie zdiagnozować oraz usunąć usterkę w 99% telefonów komórkowych dostępnych na rynku.

o FONY

Jeśli masz problem ze swoją komórka, nie działa lub jest niesprawna technicznie, może chcesz zmienić jej wygląd lub ją po prostu sprzedać albo zamienić na inną to nie mogleś (-aś) lepiej trafić. Spełnimy Twoje oczekiwania i gwarantujemy 100% zadowolenia z naszych usług.

Flickr Photos